Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

M.I.C.E.

KONGRE - SEMİNER - ORGANİZASYON ( M.I.C.E)

  Tatilego/CondorTravel Seyahat Acentası olarak tüm toplantı ve organizasyon işlemlerinizde kurumsal olarak destek sağlamaktayız. Bu alanda uzun yıllardan beri vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve bu doğrultuda tüm toplantılarınız ve özel organizasyonlarınız da sizlere en iyi ve uygun hizmeti sunuyoruz.

Sadece Türkiye’ye yönelik değil, istenilen farklı ülkelerde de sunulan bu işlemler sayesinde siz neredeyseniz, her zaman size özel çözümlerimizle yanınızdayız.

         İş dünyasının yoğun temposuna ayak uydurarak bu konuda büyük bir verim sağladığımız toplantı ve organizasyon etkinliklerinde, sizler için en iyisini düşündüğümüz gibi kurumsal kimliğinizi ön plana çıkararak sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.Gerçekleştirilerek etkinlikler ya da daha önceki referanslarımız için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

         İlk görüşme itibari ile gerçekleştirilecek toplantı ve organizasyon hakkında gerekli bilgiler alındıktan sonra gerekli işlemler şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda gerçekleştirilecek etkinliğe göre; etkinliğin nerede olacağı, etkinlik dahilinde kaç kişinin katılım göstereceği ve etkinlik için nasıl bir sunumun, ortamın hazırlanacağı tüm detayları ile ele alınarak özel bir şekilde hazırlıklar sürdürülür. Üstelik 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak bu konuda detaylı bilgi almanız mümkün olduğundan dolayı tüm işlemleri yakından takip etmeniz de sağlanmaktadır.

Değerlerinize Değer Katıyoruz...

    Tatilego/CondorTravel olarak  tüm kurumsal firmalara sunduğumuz bir hizmet olan toplantı ve organizasyon ile sizi ön plana çıkarıyoruz. Sadece organizasyon ve toplantının ayarlanmasında değil, tüm detaylarıyla firmanıza yönelik hazırlanan çalışmalar aynı zamanda reklamınızın da en iyi şekilde yapılmasını ve kurumsal kimliğinizin tanınmasını sağlıyoruz.

          Yıllardır tecrübesi, güvenilirliği, hedef odaklı çalışması, hızlı ve etkin operasyon yönetimi ile kurumsal müşterilerimize özel sunduğumuz ayrıcalıklardan sizler de yararlanabilirsiniz. Standart, paket olarak sunmadığımız bu hizmetlerimiz üstelik mevcut şartlar doğrultusunda oldukça ekonomiktir. Böylece farklı ve özel bir hizmet almanın yanı sıra ekonomik bir çözüm bulmanız adına Tatilego/CondorTravel farklılık yaratmaktadır. Türkiye’de ve dünyanın her bir noktasında, titizlikle yürüttüğümüz organizasyonlarımız da sizleri de temsil etmek adına büyük bir heyecan duyuyoruz. Siz de kaliteli bir hizmet için bizimle çalışabilirsiniz…

 

 

Popüler Kategori

TalileGo